چرا ما؟

سایت ما با هدف آسانتر کردن راه دسترسی به مشاغل شروع به فعالیت کرد و کارشناسان ما تمام تلاش خودشون رو میکنند که خدماتی در خور شما ارائه کنند . اهداف ما به شرح زیر هستند.

تابلو

1_ اولین و کوچکترین هدف ما دیده شدن در تمام فضای اینترنتی:

ین روزها دوره کسب و کارهای سنتی تمام شده و اگر به دنبال رقابت در بازار کسب و کار هستید باید تکنولوژی را به آن پیوند دهید. از طرفی فضای مجازی توانسته در بین تمام راههایی که برای تبلیغات وجود دارند پرچمداری خود را به اثبات برساند و با کم کردن هزینه های سالیانه به نسبت تعداد دفعات دیده شدن نقش مهمی در پیشرفت کسب و کارها ایفا کند و تابلو.نت تصمیم دارد گامی مهم و بدون هزینه برای تمامی کسبه ای که قصد پیشبرد سریع قطار کسب و کار خود را دارند بردارد و به شما این امکان را بدهد که با ثبت تجارت خود در این سایت بتوانید کسب و کار خودتون رو در ویترین دنیای مجازی برای عموم به نمایش بگزارید.

2_ دومین هدف ما ایجاد رقابت هم سطح بین مشاغل کشور:

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که گاها در هنگام تردد از یک کوچه پرت به مغازه ای برخورد میکنید که اجناسی با کیفیت عالی و یا با قیمت فوق العاده مناسب دارد ولی به این دلیل که در راسته خیابان اصلی نیست و تردد زیادی جلوی مغازه اون انجام نمیشه درآمد خیلی کمی دارد و شاید به ناچار بعد از مدتی مجبور به بستن مغازه میشه. در این خصوص سایت تابلو.نت تصمیم داره که ویترینی زیبا از تمام مشاغل از هر جای ایران درست کند که مشاغل به دور از دغدغه های موقعیت جغرافیایی بتوانند خود را در تمام دنیای مجازی به نمایش در آورده و رقابتی همسان با یکدیگر را به وجود آورند. در این حالت برای شما فرقی ندارد که در پایتخت باشید یا در یک شهرستان یا دهستان مرزی در دورترین نقطه مرزی ، فقط کافیست اجناس و خدمات را با کیفیت و قیمتی که کاربران نیاز دارند ارائه کنید تا بتوانید بر موشک پیشرفت سوار شده و به اوج حرکت نمایید.

تابلو
تابلو

3_ سومین هدف ما کمک به مشاغلی هست که میخوان کسب و کار خودشون رو گسترش دهند:

در دنیای کسب و کار موارد زیادی هستند که در بقای شما نقش دارند ولی اولین و ساده ترین رکن موجود فروش هست و از فروش هست که سودها به دست میاد و سود زیاد در گرو پیشرفت و گسترش کسب و کار هست در واقع تمام این موارد همانند حلقه های زنجیری هستن که حلقه آخر را به حلقه اول آن وصل کرده باشید. حال به اولین رکن از فروش که دیده شدن هست میپردازیم. فرض کنید که شما مدیر یک شرکت پخش عطر و ادکلن هستید و محصولات خودتون رو به ده درصد شهرهای کشور ارسال میکنید و تصمیم گرفتید که بازار کاری خودتون رو گسترش داده و سهم خودتون رو در بازار زیاد کنید با این که در همان لحظه مغازه داران زیادی هستند که به دلیل قیمت و یا کیفیت تمایل دارند که با شرکتهایی مثل شما کار کنند باز هم شما برای معرفی کردن خودتان به آنها باید متحمل هزینه های زیاد تبلیغات در تک تک شهر های هدفتون بشوید ولی با ثبت نام در تابلو.نت خودتون رو در دسترس تمام بازارهای هدف قرار بدید و تمام کسانیکه خواستار محصولات شما هستند میتوانند به راحتی شما را پیدا کنند و با این کار شما بدون هیچ هزینه ای بازار خودتون رو گسترش دادید.

4_ چهارمین هدف کمک به مراجعه کنندگان در خصوص پیدا کردن هرچه بهتر مشاغل کشور:

امروزه فرقی ندارد که شما حقوق بگیر باشید یا کسب و کار خودتان را داشته باشید ، موفقیت مالی نصیب کسی میشود که بتواند با کمترین هزینه و بهترین قیمت کالای مورد نیاز خودش رو پیدا کنه حالا فرقی ندارد که برای مصرف باشه یا برای خرید و فروش و این امر فقط در صورتی امکان پذیر میشود که شما بتوانید تمام و یا بیشتر افرادی که کالای مورد نیاز شما رو در اختیار دارن رو بشناسید و به آنها دسترسی پیدا کنید. تابلو.نت اینجاست که به شما کمک کند تا هرچه بهتر و هرچه سریعتر بتوانید این ارتباطات را برقرار کنید. ما این امکان رو به شما میدیم که با جستجوهای سریع و پیشرفته بتوانید کسبه مورد هدف خودتون رو پیدا کرده و خرید انجام دهید.

تابلو
تمامی حقوق مربوط به سایت تابلونت (تابلو.نت) بوده و هرگونه کپی برداری از مطالب پیگرد قانونی دارد